Tarih : 23.04.2019 - 14:46

Hepsiburada’dan mobilya kategorisinde %70’e varan indirim

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, mobilya kategorisinde %70’e varan bahar indirimini başlattı. Yataktan ev tekstiline, yatak odası takımlarından bahçe mobilyalarına, aydınlatmadan dekorasyona binlerce ürünü 12 aya varan taksit seçenekleri ve %70’e varan indirim fırsatıyla müşterilerine sunuyor. Yeni evlenenlere, evini yenileyenlere, her yaşa ve ihtiyaca uygun alternatifler Hepsiburada’da müşterileri bekliyor.

Hepsiburada’dan mobilya kategorisinde %70’e varan indirim

35’ten fazla kategoride, 22 milyon ürün çeşidiyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Hepsiburada, mobilya kategorisinde başlattığı bahar kampanyasıyla yeni evlenenlerin veya evini yenilemek isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, yataktan ev tekstiline, yatak odası takımlarından bahçe mobilyalarına, aydınlatmadan dekorasyona binlerce üründe uygun ödeme seçenekleri ve %70’e varan indirimleriyle bütçeleri rahatlatıyor. 1 Nisan’da başlayan bahar kampanyası 30 Nisan’a kadar devam edecek.

 

Türkiye 2 yılda bir yatak değiştiriyor

Mobilya kategorisi trendleri de açıklayan Hepsiburada, en çok satan ürünlerin yatak, gardırop, şifonyer ve komodin olduğunu açıkladı. Verilere göre uykusuna ve uyku konforuna önem veren Türkiye, 2 yılda bir yatak değiştirirken, tüketiciler en çok yaylı ve visko yatakları almayı tercih ediyor.

 

Yatak ve yatak odası almanın tam zamanı

Herkesin rahat bir uykuyu hak ettiğine inanan Hepsiburada, bahar kampanyasında müşterilerine her ihtiyaca ve yaşa uygun, sağlıklı bir uykuya imkân veren visco, yaylı ve lateks model yataklarda 800’ün üzerinde seçenek sunuyor. Yataklarda %10 KDV tutarı kadar indirime ek olarak %40’a varan indirim sunan Hepsiburada, vade farksız 9 taksit fırsatıyla müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor. Yatak odası mobilyaları da %70’e varan indirimlerle, farklı banka kartları için 12 aya varan taksit imkanıyla bahar kampanyası kapsamında yer alıyor.

 

Ev dekorasyonunda yaprak ve çiçek desenler revaçta

Aydınlatma ve dekorasyon ürünlerinde en çok aranan ve talep gören ürünlerin avize, aplik, lambader, tablo, vazo ve yapay çiçek olduğu açıklandı. Dekorasyonda ise yaprak ve çiçek desenleri ile yeşilin her tonunun her mevsimin tercihi olduğu belirtildi. Mobilya kategorisinde en fazla talep 25-35 yaş grubundan gelirken, İstanbul, Ankara ve İzmir’in ardından Bursa, Antalya, Muğla, Diyarbakır ve Eskişehir mobilya ürünlerine en fazla talep gösteren iller olarak sıralandı.

 

Aydınlatma, ev tekstili ve dekorasyon ürünlerinde %60’a varan indirim

Hepsiburada’nın bahar kampanyası kapsamında, aydınlatma, ev tekstili ve dekorasyon ürünlerinde de %60’a varan indirim sunuyor. Hepsiburada ne renk kullanacağına karar veremeyenler için doğayı çağrıştıran yeşil tonlarını kullanmalarını öneriyor; yeşil ile eve huzur, sakinlik, iyimserlik getirmenin mümkün olduğunun altını çiziyor.

 

Baharın tadı bahçede çıkar

Hepsiburada yeni sezon bahçe mobilyaları da avantajlı fiyatlarla bahar kampanyası kapsamında yer alıyor. Takım mobilyalardan salıncağa, hamaktan şezlonga, şemsiyeden tekli sandalye ve masaya kadar bahçenin keyfini çıkarmak için binlerce ürün avantajlı fiyat ve farklı ödeme seçenekleri ile Hepsiburada’dan alınabiliyor.

 

Hepsiburada hakkında:

Türkiye’nin lider e-ticaret markası Hepsiburada, 35’den fazla kategoride, 22 milyon ürün çeşidiyle (SKU) aylık 102 milyon ziyaretçinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Gebze’de 100 bin metrekare depolama alanıyla e-ticaretin en büyük operasyon merkezlerinden birine sahip olan Hepsiburada, üstün teknolojiye sahip altyapısıyla Türkiye’de e-ticaretin gelişimine ve dijital dönüşüme katkı sağlamaktadır. Şimdiye dek 3 kez Türkiye’nin en sevilen e-ticaret markası (lovemark) seçilen Hepsiburada, sadece Türkiye’nin değil Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’nun da en büyük e-ticaret platformudur

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak