Tarih : 16.04.2018 - 12:41

MediaMarkt Startup Challenge  jürisi açıklandı

MediaMarkt’ın perakende sektöründe inovasyonu hızlandıracak projesi Startup Challenge için geri sayım başladı. Birbirinden yaratıcı girişimlerin değerlendirileceği yarışmanın jürisinde ise sektörün öncü isimleri yer alıyor

MediaMarkt Startup Challenge  jürisi açıklandı

Sektördeki yenilikleri yakından takip eden ve iş süreçlerine başarılı şekilde entegre eden MediaMarkt, Türkiye’de başlattığı “MediaMarkt Startup Challenge” ile perakende sektörünü yeniden şekillendirmeye hazırlanıyor. İnovatif fikir ve uygulamaları hayata geçirmek üzere Türkiye’deki girişimcilerle başlatılan yarışmanın başvuruları 20 Nisan tarihine kadar devam ediyor.

 

Başvuruların değerlendirilerek, kriterlere en uygun görülen 10 girişim, 7 Mayıs’ta gerçekleşecek MediaMarkt Startup Challenge Day kapsamında sunum yapacak ve seçilen 3 girişim ödüllendirilecek. Birinci girişimin Münih’te gerçekleşecek Retailtech Hub Demo Day’e katılma ve 3 aylık hızlandırma programına dahil olma şansı kazanacağı yarışmanın jürisi sektörün önde gelen isimlerinden oluşuyor:

§  MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım

§  MediaMarkt İnovasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Martin Wild

§  Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Çağlar Göğüş

§  Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu

§  Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen

§  HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede

§  NETAŞ İcra Kurulu Başkanı Müjdat Altay

§  Retailtech Hub Genel Müdürü Thorsten Marquardt

§  Hackquarters Kurucusu Kaan Akın

 

Dijital dönüşüme öncülük edecek girişimler aranıyor!

Dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen, geliştirdikleri inovatif fikir ve uygulamalarla yaratıcı çözümler sunan tüm girişimler, 20 Nisan 2018 tarihine kadar www.mediamarktstartupchallenge.com web sitesine tıklayarak projeye başvuru yapabilecek.

 

***

*Retailtech Hub Hakkında

Retailtech Hub, Avrupa'nın girişimcilik başkenti olarak kabul edilen Münih'te kurulmuş bir hızlandırma programıdır. Aynı zamanda, MediaMarkt Türkiye'nin de bağlı olduğu MediaMarktSaturn Grubu ile de iş birliği içerisindedir.

Daha fazla bilgi için: retailtechhub.com

 

MediaMarkt Hakkında

50 yıllık birikimiyle, 15 ülkede, 1149 mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile yıllık ortalama 2.1 milyar ziyaretçisine hizmet veren MediaMarkt-Saturn Retail Group’a bağlı MediaMarkt, dünya markalarını Alman uzmanlığı ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı.  2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi. Uluslararası çok kanallı stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan MediaMarkt’ın, 17’si İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da toplam 62 mağazası bulunuyor.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak