Tarih : 13.03.2020 - 21:58

Sapanca, baharın gelişini harika fırsatlar ile kutluyor

NG Sapanca, “İyi Hisset” mottosu ve huzurdan fazlasını sunan doğası ile bahara hoş geldin diyor. 1 Mart – 25 Mart tarihleri arasında pazar, pazartesi, salı ve çarşamba günleri yapılacak olan tüm konaklamalarda indirimli fiyatlarla NG Sapanca misafirlerini bekliyor.  

Sapanca, baharın gelişini harika fırsatlar ile kutluyor

Benzersiz doğası, sessiz ve huzur veren atmosferiyle misafirlerine iyi hissettiren anlar sunan NG Sapanca, “Bahar Fırsatı” paketiyle misafirleri ile birlikte bahara hoş geldin diyor. NG Sapanca, misafirlerin doğa ile bütünleşip, huzur veren atmosferiyle kötü enerjilerinden arınmalarına olanak sağlıyor.

 

“Bahar Fırsatı” paketi ile misafirlerine Aliva SPA’da bir adet “Aromaterapi Masajı” hediyesi veren NG Sapanca, misafirlerin hiç olmadığı kadar dinç ve güçlü hissetmesini sağlıyor. İstanbul’a sadece 2 saatlik uzaklıkta bulunan NG Sapanca, huzur kokan doğası, sessiz atmosferi ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerini bekliyor.

 

Her konuğumuzu, tek konuğumuz gibi ağırlarız!" hizmet felsefesiyle çalışan NG otelleri dinlenmek, yenilenmek, keyifli bir tatil geçirmek ya da iş toplantılarından maksimum verim almak isteyenlere bu felsefeyle hizmet sunmakta. Otellerinin hizmet kalitesi misafir tercihlerinin yanı sıra bağımsız kuruluşlar  tarafından  belgelenmiştir.

 

Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels markasıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan grubun ilk 5 yıldızlı oteli 2008 yılında Sapanca’da açılan NG Sapanca Wellness & Convention’dır. Otel, 287 odası ile niş bir sektör olan wellness/spa alanında hizmet vermektedir. NG Sapanca ulusal ve uluslararası düzeyde pek çok ödüle sahiptir. Ödüllerinden bazıları;

 

-          Otel Puan En İyi İstanbul Yakın Çevre Oteli (2011),

-          ACE of M.I.C.E. Ödülleri “Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli” (2012),

-          Capital ve Ekonomist Dergileri Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları – En İyi Doğa Turizmi Yatırımı (2013), 

-          Skalite En İyi SPA Oteli (2012 ve 2013),

-          QM En İyi Yönetilen SPA Oteli (2013 - 2014 ve 2015),

-          World Luxury Spa Awards’ da; En Lüks Resort SPA ödülü (2015, 2016 ve 2017),

-          World Luxury Hotel Awards’da Dünyanın En Lüks Doğa Oteli ödülü (2016-2017),

-          World Luxury Spa Awards 2018’de Dünyanın En Lüks Destinasyon Spa’sı ve

-          World Luxury Hotel Awards 2018’de Dünyanın En Lüks Doğa Oteli

-          World Luxury Spa Awards 2019’daDünya kategorisindeLuxury Healing Spa

-          World Luxury Hotel Awards 2019 Avrupa kategorisinde en lüks doğa oteli ödülünün sahibidir.

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak