Tarih : 15.05.2019 - 23:22

Sianji Otel'e "Marka Kent Bodrum Ödülü" verildi

Ülkemizin CEO ve Sanatçılarından oluşan, ‘’C-Majör İşten Sesler Korosu’’nun kurucusu ve başkanı Ö. Recai Çakır bu yıl ödül üstüne ödül alıyor. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da TÜSİAV’ın ‘’EN VERİMLİ TURİZM YATIRIMCISI ÖDÜLÜ’’ne layık görüldü. Bu yıl ilk kez düzenlenen Marka Kent Bodrum Ödülü SİANJİ Wellbeing Resort’a Bodrum’da ‘’En İyi Sağlık Projesi Ödülü’’ verildi.

Sianji Otel'e "Marka Kent Bodrum Ödülü" verildi

I. Marka Kent Bodrum Ödülleri geçtiğimiz hafta düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Sanat ve magazin dünyasından sinema oyuncuları; Erkan Petekkaya, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek, Nuri Alço, Banu Alkan, Salih Güney, Yılmaz Morgül, Zerrin Özer, Bülent Serttaş, Emre Kaya, Aslı Hünel, Tuğba Yurt, Ahmet Selçuk İlkan ve Ömür Gedik geceye katıldılar.

Bodrum turizmine önemli katkılar sağlayan SİANJİ Wellbeing Resort En İyi Sağlık Projesi Ödülü kazandı. SİANJİ Wellbeing Resort Yönetim Kurulu Başkanı Ö. Recai Çakır ödülünü sinema sanatçısı Salih Güney’den aldı. Bodrum’un sadece bir tatil bölgesi değil insanların yaşamlarını devam ettirmek istediği yerli ve yabancılarında tercih ettiği bir bölge olduğunu belirten Ö. Recai Çakır sözlerine şu şekilde devam etti:

Markakent platformu turizm ve sağlık alanında sadece SİANJİ Wellbeing Resort’a verdi. Şüphesiz ki diğer ödül kazananlarda kendi alanlarında başarılı olmuş firmalar. Ancak bizlerde yıllardır Bodrum’un bir dünya yıldızı olması için diğer turizm yatırımcı arkadaşlarımızla gerçekten büyük emek vererek, alın teri dökerek çalışıyoruz.  Kurucu Başkanı olduğum BOTAV ile bu enerjimiz daha da arttı, daha da kuvvetlendi.’’

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak