Tarih : 16.02.2019 - 22:56

2019’un trend makyaj renkleri n11.com’da

2019 bahar makyajının trend renkleri n11.com Kozmetik&Kişisel Bakım kategorisinde yerini almaya başlıyor. Ünlü kozmetik markalarını bünyesinde barındıran e-ticaret platformu n11.com baharın en trend renkleriyle harmanlanan kozmetik ürünlerini makyaj severlerin beğenisine sunuyor.

2019’un trend makyaj renkleri n11.com’da
Makyajların canlılık kazandığı bahar döneminde n11.com Kozmetik kategorisi trend makyaj ürünleri ile geliyor. 2018 yılında kızıl ve bakır gibi sıcak tonlar 2019 yılı bahar ve yaz aylarında da kendini göstermeye devam ediyor. Göz farlarında tercih edilen kızıl ve bakır tonlar bakışlara derinlik katarken pembe, kızıl ve şeftali ton allıklar her tene yakışan ürünler arasında yer alıyor.
Sadelik ve doğallıktan yana olanlar pembe, mavi, mor gibi pastel renk göz farları tercih ederken iddialı makyaj severler tercihini neon ve metalik renk ürünlerden yana kullanıyor. Metalik eyeliner, göz ve dudak kalemleri göz makyajını bir üst seviyeye taşımak isteyen makyaj severleri bekliyor. Kiko Milano, Clinique ve Lancome gibi önde gelen kozmetik markalarının makyaj ürünleri n11.com’da bahara taze girmek isteyenleri bekliyor.

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak