Tarih : 01.10.2018 - 23:27

L'Oréal Türkiye, Eczacılık buluştu; geleceğin eczanesi kuruldu

Güzellik sektörünün lider şirketi L'Oréal’in Aktif Kozmetik Divizyonu, Uluslararası         Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’na sponsor oldu. L'Oréal Türkiye, bu büyük buluşmada geleceğin eczanesi kurdu ve müşteri deneyiminin daha fazla öne çıktığı vizyonunu gösterdi. Ayrıca Lider Eczacı Hizmet ve Deneyim Yarışması’nda Türkiye’nin en iyi uygulamalarını gerçekleştiren eczaneler ödüllendirdi.  

L'Oréal Türkiye, Eczacılık buluştu; geleceğin eczanesi kuruldu
 

L'Oréal Türkiye Aktif Kozmetik Divizyonu, 28-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’na sponsor oldu. Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) tarafından düzenlenen buluşmada L'Oréal Türkiye, eczanelerde satılan LRP, Vichy, Skin Ceuticals ile Türkiye’de yeni satışa sunulan CeraVe markası yer aldı.

Eczacıların buluştuğu Uluslararası Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’na,geleceğin eczanesini kuruldu. Geleceğin eczanesi, içerisinin rahatlıkla görünmesini sağlayan saydam tasarımı ve yoğun müşteri deneyimini ön plana çıkarıyor. Müşterilerin ürünleri test edebileceği alanlar, cilt ve saç analiz alanları, bakım alanı, dijital görseller ve günümüz dünyasının vazgeçilmezi teknoloji, geleceğin eczanesinde de başrol oynuyor.

Etkinlikte ayrıca L'Oréal Türkiye’nin özel davetiyle Fransa’dan etkinliğe katılan Eczacı Jerome Cartier ve Yunanistan’dan katılan eczacı Lemonia Varvara konuşmalarıyla büyük ilgi topladı. Farklı ülke ve toplumlardaki eczacılık alışkanlıklarını ve farklılık gösteren beklentileri aktaran değerli konuşmacılar, katılımcılara deneyimleriyle ilham verdiler.

L’Oréal Aktif Kozmetik Divizyonu, bu vizyon ile eczanelerde samimi bir ortam kurmayı ve aynı zamanda da giderek daha talepkar olan müşteriyi ikna edebilmek adına daha fazla uzmanlık sunmayı amaçlıyor.

L'Oréal Türkiye Aktif Kozmetik Genel Müdürü Sinem Sandıkçı Gökçen, eczacıları buluşturan bu platformun sektörün gelişimi açısından çok önemli olduğunu belirterek şunları söyledi: ‘‘Aktif Kozmetik Divizyonumuz, eczane kanalını geliştirmek amacıyla önemli çalışmalar yapıyor. 2000 yılından beri düzenlenen eğitimler ile Türkiye’deki eczacılara dünyadaki trendleri ve eczane kanalındaki gelişmeleri aktarıyoruz. Ayrıca eczacıların işlerini daha ileri taşımaları için tüketici beklentileri gibi konularda eğitimler veriyoruz. Bu yılki buluşmanın L'Oréal Türkiye açısından bir önemi daha var; yeni markamız CeraVe’yi burada eczacılarımıza anlatma fırsatı bulduk.’’

Türkiye’nin en iyi uygulamalarına sahip eczaneler ödüllendirildi.

L'Oréal Türkiye’nin sponsorluğu kapsamında Lider Eczacı Hizmet ve Deneyim Yarışması düzenlendi. L'Oréal Türkiye ve Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği ortaklığında düzenlenen yarışma ile ülke çapında gelişim sağlayan eczaneler arasında en iyi uygulamaları yapanlar seçildi. Design ve tanzim teşhir, tüketici hizmetleri ve deneyim yolu ile dijital platform ve CRM alanında olmak üzere 3 ayrı kategoride en iyi uygulamalara sahip eczaneler jüri tarafından değerlendirildi ve en iyiler ödüllendirildi. Ödül kazanan eczaneler ise şöyle:

2 kategoride fark yaratan Petek Eczanesi / Gebze, hem Eczane Design ve tanzim teşhir hem de

Tüketici Hizmetleri ve deneyim yolunda oy birliği ile seçildi. Dijital platform Kategorisi’nde Umut Eczanesi / Çorlu seçildi.

 

L’Oréal Türkiye Hakkında

Dünyanın lider güzellik şirketi L’Oréal, 100 yıldan fazla bir süredir tüm dünyada kadın ve erkeklerin güzellik ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünler sunuyor. ‘Herkes için Güzellik’ misyonunu sahiplenen şirket, dünyada 34, Türkiye’de ise 24 markası ile tüketicilere ulaşıyor. L’Oréal’in en önemli kaynağını, 82.600 çalışanı ve her zaman daha iyisini sunma tutkusu oluşturuyor. 1980’li yıllardan beri Türkiye’deki tüketicilerle ürünlerini buluşturan L’Oréal Türkiye, asırlık bilgi ve deneyimini ‘Tüketici Ürünleri’, ‘Lüks Ürünler’, ‘Profesyonel Ürünler’ ve ‘Aktif Kozmetik’ bölümleri ile tek çatı altında sunuyor. L’Oréal Türkiye tutku, yenilikçilik, girişimcilik, açık fikirlilik, mükemmellik arayışı ve sorumluluk bilincinden oluşan değerleri ve güçlü etik prensipler üzerine kurulu yapısıyla Türkiye’de de ‘Herkes İçin Güzellik’ misyonuyla çalışıyor.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak