Tarih : 05.10.2018 - 18:19

Zayıflama sonrası estetik sürecini gün gün yazacak

31 yaşındaki Ceren Saltoğlu, tam 70 kilo verdikten sonra oluşan sarkmaları için estetik cerrahiden yardım alacak. Gün gün neler yaşadığını dijital günlükte kaleme alacak olan Ceren, bu operasyonları olmayı düşünenlere yardımcı olmayı hedefliyor

Zayıflama sonrası estetik sürecini gün gün yazacak

Ceren Saltoğlu 2 sene evvel obezite cerrahisi olduktan sonra 130 kilodan 60 kiloya inerek tam 70 kilo verdi. Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Selçuk Aytaç’a vücudunda oluşan sarkmalar için bir dizi operasyon olacak. Geçtiğimiz gün bu cerrahiyi olmayı düşünenlerle birlikte bir sohbet gerçekleştiren Saltoğlu, tüm merak ettiği soruları doktoruna sordu. Çok heyecanlı olduğunu ve tüm değişim sürecini dijital günlüğünde yazmaya başladığını söyleyen Saltoğlu “ Bu benim yeniden doğuşum, Rebirth hikayem. Türkiye’de bu şekilde her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatarak bir ilk olmayı hedefliyorum. Zayıflama ameliyatları iyi ki var ama estetik olmadan oluşan sarkma sorunlarından kurtulmanın maalesef çözümü yok. Hedefim gerçek anlamda yeniden doğmak. Yazdığım günlükle bu sorunu yaşayanlara ışık olmak ve obezite cerrahisi sonrası estetik konusunda kafalarına takılan sorulara cevap verebilmek”.

Interaktif söyleşide katılımcıların sorularını da cevaplayan Op. Dr. Selçuk Aytaç, Ceren’e 3 farklı seansta, toplam 9 cerrahi operasyon yapacağını söyledi. Ceren’e kol germe, bacak germe, karın germe, sırt germe, liposuction, meme dikleştirme, yüze yağ transferi, Örümcek Ağı estetiği ve burun estetiği yapılacak.

Ceren’in günlüğünü takip etmek için;

https://www.estetikinternational.com.tr/rebirthsurgery/ ziyaret edebilirsiniz.

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak