Tarih : 11.09.2019 - 11:07

Açık havada rahatlığı ikiye katlayan tasarım

Her tarza uygun tasarımlarıyla açık havaya prestij ve keyif katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunun iddialı parçalarından Cape Town Oturma Grubu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yüksek sırtlı yapısı ve geniş oturum alanıyla rahatlığı ikiye katlayan Cape Town Oturma Grubu, alüminyum gövdeli hafif yapısı, retro tasarımı ve geometrik örgü desenleriyle dış mekanları farklı bir atmosfere sokuyor.

Açık havada rahatlığı ikiye katlayan tasarım

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunun iddialı parçalarından Cape Town Oturma Grubu ile dış mekanların havasını değiştiriyor. Alüminyum gövdeli hafif yapısı, retro tarzı ve geometrik örgü desenleriyle açık havayı farklı bir atmosfere büründüren Cape Town Oturma Grubu, yüksek sırtlı yapısı ve geniş oturum alanıyla rahatlığı ikiye katlıyor.

 

Açık havada uzun süre vakit geçirme hevesi uyandıran Cape Town Oturma Grubu, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan temin edilebiliyor.

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak