Tarih : 23.08.2018 - 16:59

Çetmen Mobilya okul dönemine hazır

Çetmen Mobilya, yeni okul dönemi öncesi gençlerin heyecanına heyecan katacak bir kampanya hazırladı. Kampanya ile 17 Ağustos – 30 Eylül tarihlerinde yapılacak genç odası takımı alışverişlerinde, 1.990 TL’den başlayan avantajlı fiyatlar ve hediyeler sunuluyor.

Çetmen Mobilya okul dönemine hazır

Türkiye’nin köklü mobilya üreticilerinden Çetmen Mobilya, okula dönüş kampanyasıyla ailelerin yanında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda şirketin yeni nesil tasarıma sahip genç odası takımları 1.990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca genç odası takımı alan ailelere Flop tek kişilik yatak ya da 250 TL’lik çek hediye ediliyor. 17 Ağustos’ta başlayan kampanya 30 Eylül 2018 tarihine dek devam edecek.

 

Genç odası takımı kampanyasıyla gençleri yeni okul döneminde desteklemeyi hedeflediklerini dile getiren Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörü Erhan Güngör; “Okula hazırlık dönemi genç nüfusa sahip ülkemiz açısından büyük önem taşıyor. Akıllıca tasarlanmış, konforlu ve kullanışlı bir odanın gençlerin motivasyonu üzerindeki olumlu etkisi her geçen gün daha fazla anlaşılıyor. 56 yıllık deneyimiyle Türkiye’nin mobilya markası Çetmen Mobilya olarak gençlere bu motivasyonu uygun fiyatlarla sağlamak üzere özel bir kampanya başlattık. Bu sayede daha fazla gencimizin hayallerindeki odada, keyifli ve başarılı bir okul dönemi geçirmelerini temenni ediyoruz” dedi. 

 

Çetmen Mobilya hakkında

Çetmen Mobilya, 1962 yılında, İzmir'de mobilya üretimi ve satışı ile faaliyetlerine başlamıştır. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikası ile çalışmalarına hız veren şirket, bugün yaklaşık 1.300 kişilik profesyonel ekibiyle, Türkiye genelinde toplam 52 mağaza ve 85.000 metrekarede hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

Modern, kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri ile tanınan Çetmen Mobilya, oturma grupları, yatak odası, yemek odası, bebek ve genç odası takımlarını yüksek teknoloji ile üretmektedir. 56 yıllık köklü geçmişi ile geleceğe yatırım yapan Çetmen Mobilya, 160.000 m2’lik alan içerisinde 120.000 m2 kapalı, 40.000 m2 açık alana sahip fabrikasını 2020 yılında faaliyete geçirecektir. Ayrıca şirket, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya ürünleri satan yaygın satış ağını kurmak üzere bir dizi atılım içerisindedir ve 2023 yılında 250’yi aşkın mağaza ile hizmetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir. 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak