Tarih : 08.11.2018 - 14:37

Krallara layık koltuk

Suudi Arabistan, Dubai, Katar gibi ülkeler başta olmak üzere birçok Asya ve Afrika ülkesine ihracat yapan İMZA LUXURY koltuk firması, ürettiği fantezi koltuklarına gelen siparişleri karşılamakta zorluk çekiyor.

Krallara layık koltuk

Türk mobilya sektörü yeni tasarım ve ürünleriyle Furniture İstanbul’da buluştu. 11 Kasım akşamına kadar sürecek olan Expo Fuarı’na yerli ve yabancı işletmelerin ilgisi oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor.

İmza LUXURY firma sahibi Mülazım Kıyağan, ürettikleri el imalatı koltuk takımlarına gelen siparişleri karşılamakta zorluk çektiklerini ifade etti.

Mülazım Kıyağan, dört ay öncesine kadar hep imalatla ilgilendiklerini belirterek; şöyle konuştu:

“İhracat yüzümüzü güldürdü. Şimdiye kadar ihracatçı firmalarla çalışıyorduk. Şimdi kendimizde ihracat yapmaya başladık. MASKO’da bir de mağaza açtık ve böylece perakendeciliğe de başlamış olduk.”

Asya, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihracat yaptıklarını bildiren Mülazım Kıyağan; ihracattaki başarılarını açıklarken şu ifadeyi kullandı:

“El imalatı kalmadı. Oymacılık bitti, bitmek üzere. Fakat biz 1987 yılından beri bu işi yapıyoruz ve istikrarımızı bozmadan bugüne kadar geldik. Bir de buna kaliteyi ilave edince, her geçen gün müşteri sayımız ve pazar payımız arttı.”

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak