Tarih : 05.12.2017 - 17:25

AÖF sınav sonuçları açıklandı

Anadolu Üniversitesi binlerce öğrencinin merakla beklediği AÖF sınav sonuçlarını açıkladı.

AÖF sınav sonuçları açıklandı

AÖF öğrencileri geçtiğimiz günlerde AÖF vize sınavlarına girdiler. Öğrenciler vize sonuçlarını büyük bir merakla bekliyor. AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?  AÖF Soru ve cevapları açıklandı mı? gibi sorular Google üzerinden araştırılmaya başladı. Büyük merakla bekleyen öğrenciler bu haberimizi mutlaka okumalı. İşte konuyla ilgili ayrıntılar ve merak ettikleriniz…

AÇIK ÖĞRETİM VİZE SONUÇLARI NE ZAMAN?

AÖF soru ve cevapları henüz yayınlanmadı ancak birkaç gün içinde yayınlanması bekleniyor. AÖF sonuçlarının açıklanması ise bir süre daha sürecek. Her sınavın ardından “Sonuçlar ne zaman açıklanacak?” konusu gündeme gelirken genellikle AÖF sınav sonuçları 15 gün içinde açıklanıyor.

AÖF SORU VE CEVAPLARI NASIL KONTROL EDİLECEK?

Geçmiş yıllarda çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına AnadoluM eKampüs Sisteminden erişim sağlanıyor. https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriniz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz. 25-26 Kasım’da yapılan AÖF vize sınavlarının soruları ve cevapları ise henüz yayınlanmadı. Soru ve cevapların bir hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor.

SINAV SONUÇ İTİRAZI

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

AÖF soru ve cevapları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman?
 
 


MAZERET SINAVI

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz.

Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak