Tarih : 10.09.2018 - 07:50

AVON, Life Colour parfümünü Kenzo Takada ile tanıttı

Avon, dünyaca ünlü moda ve parfüm tasarımcısı Kenzo Takada ile işbirliğine devam ediyor. Kenzo bu sezon hem kadınlara hem de erkeklere içlerindeki enerjiyi ortaya çıkartacakları iki farklı koku sunan AVON Life Colour’ı tasarladı. Kenzo parfümün tanıtımı için Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a da katılacak.

AVON, Life Colour parfümünü Kenzo Takada ile tanıttı

Paris’in ilk Japon modacısı, dünyaca ünlü moda ve parfüm tasarımcısı Kenzo Takada, AVON’a özel tasarladığı parfümü AVON Life Colour ile çok konuşulacak. Yeni sezona capcanlı ve pozitif duygular vadaden parfüm, kadın ve erkeklere özel iki farklı şişede sunuluyor.


İyi bir parfümün onu kullanan kişide pozitif duygular yaratması gerektiğini söyleyen Kenzo Takada, AVON Life Colour ile ilgili “İyi bir parfüm aynı zamanda içinizdeki mutluluğu ortaya çıkarmalı ve etrafına neşe saçmanızı sağlamalı. İşte Avon Life Colour da tam olarak bunu yapıyor” dedi. Kenzo, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da

Avon, bu özel parfüm için dünya çapında büyük bir tanıtım kampanyasına da imza atıyor. Ünlü tasarımcı, yeni parfümü Avon Life Colour’ın lansmanı için Türkiye’nin en büyük moda şöleni Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a da katılıyor. Avon’un da ana sponsorlarından biri olduğu moda haftasında Kenzo Takada, kadın ve erkek parfümlerinin Türkiye tanıtımını Avon’un özel alanında gerçekleştirecek.

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak