Tarih : 10.09.2019 - 09:34

Evlilik heyecanınıza TEGV şahitlik etsin

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) birbirinden şık davetiyeleri ve genişletilen nikâh ürünleri seçenekleri ile evlilik hazırlığı yapan çiftleri eğitime destek olmaya davet ediyor.

Evlilik heyecanınıza TEGV şahitlik etsin

Kurulduğu günden bu yana imkânı kısıtlı çocuklarımızı eğitim desteğiyle buluşturan TEGV,  faaliyetlerine destek vermek isteyenler için birbirinden etkili ürünlerle bağış olanağı sağlayamaya devam ediyor.Nikâh grubu ürün yelpazesini genişleten TEGV şimdi de bağışçılarını mum, lavanta kesesi ve sabun seçenekleriyle buluşturuyor.

‘Çocuklar Gibi’, ‘Duru Gelecek’, ‘Kraft Yaprakları’, ‘Yaldızlı Gece’ ve ‘Bahar Dalı’ gibi seçenekleri bulunan TEGV nikah ürünleri, evlilik organizasyonunuzun konseptine göre uygun ürünü bulmanıza yardımcı oluyor.

Türkiye’nin dört bir yanındaki hiç tanımadığınız yüzlerce çocuğun eğitimine destek olabilmek için; www.tegv.org  sayfasını ziyaret edebilir ve nikâh armağanlarınızı TEGV’den alabilirsiniz.  

TEGV nikâh ürünleri ile evlilik hazırlıklarınızda fark yaratırken, çocuklarımızın eğitimine destek olabilirsiniz.

 

 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı hakkında:

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın, daha güzel bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları için çok yönlü bir eğitim desteği almalarını ve yeni nesil öğrenme olanaklarından faydalanmalarını amaçlıyor. Türkiye genelinde, 32 yerleşik ilde 9 Eğitim Parkı, 38 Öğrenim Birimi, 24 Ateşböceği (Mobil Öğrenim Birimi) ile çocuklarımıza hizmet vermeyi sürdürüyor. Eğitim Gönüllüleri, her yıl yaklaşık sekiz bin gönüllüsünün desteğiyle kuruluşundan bu yana 3 milyona yakın çocuğumuzun aydınlık geleceğine katkı sağladı. Eğitimde özgün modeli ile ulusal ve uluslararası işbirlikleri bulunan TEGV, 2007 yılında Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni imzaladı. 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak