Tarih : 02.10.2017 - 12:53

İkinci defa "kendi işim" günü

Metro Toptancı Market Türkiye, işletme sahiplerinin tanıtımına destek olup satışlarını artırmayı hedeflediği Kendi İşim Günü’nün ikincisini bu yıl 10 Ekim’de düzenliyor.

İkinci defa "kendi işim" günü

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen kampanya büyük bir ilgiyle karşılanmış, Türkiye’de 4.500 işletme sahibi kampanyaya kaydolarak özel fırsatlar oluşturmuştu.

Metro misafirleri için ilgi uyandıran fırsatlar

METRO ile Kendi İşim Günü’ne katılmak isteyen işletme sahipleri www.kendiisimgunu.com.tr adresinden ücretsiz bir şekilde kayıt olarak, müşterilerine özel teklifleri buradan yayınlayabiliyorlar. Fırsatlardan yararlanmak isteyen misafirler de www.kendiisimgunu.com.tr’ye girerek, harita özelliğiyle şehirde fırsat sunan tüm işletmeleri keşfedebiliyor ve 10 Ekim günü bu işletmelere geldiklerinde fırsatlardan faydalanabiliyorlar.

Metro Toptancı Market Hakkında

Metro Toptancı Market, dünyanın en önemli toptan ve gıda perakende şirketlerinden Metro’nun satış şirketlerinden biridir. Metro Toptancı Market, profesyonellerin kendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürünü, fiyat-kalite-performans ilişkisini gözeterek sunmaktadır.

Metro Toptancı Market, 35 ülkede 750’den fazla mağazayla hizmet vermektedir. Dünya çapında 150.000’den fazla çalışanı olan şirket, 2015 – 2016 yılında 37 milyar Euro’luk satış gerçekleştirmiştir.  

Metro’nun lokomotif şirketi olarak kabul edilen Metro Toptancı Market, ülkemizde 1990’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürün, yurt çapına yayılmış 35 Metro Toptancı Market mağazasında satışa sunulmaktadır.

 

Tüm Metro mağazalarında “Tarladan Çatala” gıda güvenliği yönetim sisteminin kurulmasını esas alan bir standart olan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartları yüzde 100 uygulanmaktadır.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak