Tarih : 06.03.2018 - 16:37

Kadınlar gününe özel indirim fırsatları devam ediyor

Elektronikten tekstile, güzellikten seyahate, kozmetikten gıdaya birçok firma, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyalar düzenliyor. Bir yandan bizleri büyüten, diğer yandan iş hayatıyla üretime katılan kadınlar, tüm dünyada kutlanan bu anlamlı günde indirim fırsatlarından yararlanıyor.

Kadınlar gününe özel indirim fırsatları devam ediyor

Ülkemizin en çok tercih edilen güzellik merkezlerinden Neslim Güngen Güzellik Merkezi, bu anlamlı günde kadınları sevindirmeye hazır. Her kadının eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu kaydeden Uzman Estetisyen Neslim Güngen, şunları söyledi:

“Her kadın, eşsiz bir hazinedir. Bizler, kadınlarımızın kendini tanımasına rehberlik yapıyor, her kadını diğerlerinden ayıran güzellikleri birlikte farkediyor ve merkezimizde yaptığımız işlemlerle öne çıkarıyoruz. Kendini farkeden değer veren güzel kadınlarımız için bu haftaya özel, buz lazerde fırsat sunan bir kampanya yaptık” dedi.

Neslim Güngen Güzellik Akademisi, kaş kontürü, ipek kirpik, cilt bakımı, zayıflama, çatlak tedavi gibi birçok konudaki küçük dokunuşlarla güzelliği fark ettiren hizmetler sunmaya devam ediyor.

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak