Tarih : 13.03.2018 - 11:31

Survivor’da elenen Nihat Doğan’ın ilk sözleri

Survivor’da kim elendi, ödül oyunlarını kim kazandı, Survivor’a kimler katıldı? sorularının cevapları belli oldu. Survivor’da gecenin ilk ödül oyununu All Star ikinci mücadeleyi ise Gönüllüler Takımı kazandı. Ada konseyinde Nihat Doğan, Damla Can ve Murat Ceylan’dan en az SMS oyunu alan Nihat Doğan Survivor’dan elendi. Acun Ilıcalı Survivor’a yeni katılan isimleri açıkladı.

Survivor’da elenen Nihat Doğan’ın ilk sözleri

 

 • Survivor, Survivor'da kim elendi, Survivor ödül oyunu, Survivor son bölüm, Survivor yeni bölüm, Survivor son dakika, All Star takımı, Ünlüler takımı, Gönüllüler takımı,
  Survivor’ın pazartesi yayınlanan son bölümde All Star ile Gönüllüler takımları turuncu baraka, ay çiçek yağı, bulgur ve patates ödülleri için karşı karşıya geldi. All Star’dan en iyi 2 kadın ve en iyi 2 erkek olarak, Sema, Damla, Adem ile Murat yarışmaya çıktı. Gönüllülerden ise Nagihan, Nevin, Anıl ve Ramazan seçildi. Kıran kırana geçen mücadeleyi 10-3 All Star takımı kazandı.
 •  
  Survivor, Survivor'da kim elendi, Survivor ödül oyunu, Survivor son bölüm, Survivor yeni bölüm, Survivor son dakika, All Star takımı, Ünlüler takımı, Gönüllüler takımı,
  Gecenin ikinci oyununda iki takım menemen ve Ailecek Şaşkınız filmini izleme ödülü için karşı karşıya geldi. Finale kalan mücadelenin kazananı 9-10 Gönüllüler Takımı oldu.
 •  
  Survivor, Survivor'da kim elendi, Survivor ödül oyunu, Survivor son bölüm, Survivor yeni bölüm, Survivor son dakika, All Star takımı, Ünlüler takımı, Gönüllüler takımı,

  Ada konseyinde Nihat Doğan, Murat Ceylan ve Damla Can SMS oylamasına kaldı. En az oyun alan Nihat Doğan elendi. Eleme kararı sonrası Nihat Doğan şunları söyledi: Survivor'ı çok seviyorum, yarışmayı da çok seviyorum. Burada olmak bambaşka bir duygu. Herkesin tatması gereken bir duygu. Çok istedim ama... Nazım Hikmet'in güzel bir sözü var. Ben elmayı sevdim ama elma beni sevmedi. Ben Survivor'ı sevdim ama o beni sevmedi demek ki. Güzel bir deneyim oldu. Kıran kıran yarışmalar oldu. Yarışmanın gerilimi ile ilgili birini kırdıysam hakkınızı helal edin. Benim hakkım da helal olsun. İnşallah şampiyon bizim takımdan çıkar. Yolumuz buraya kadarmış. Teşekkür ederim.

   

  • Acun Ilıcalı konseyde Survivor’a katılan isimler olduğunu ve yeni yarıymacıların sosyal medye hesabında olduğunu duyurdu. İşte Acun Ilıcalı'nın bahsettiği ve ilk yarışmada mücadele edecek o isimler. 

  •  

   SURVİVOR'A 4 YENİ İSİM

   SURVİVOR'A 4 YENİ İSİM

   Elif'in ilk sözleri 

   Survivor 2017'de yarışan ve elenen Elif Şadoğlu, Survivor All Star takımına katıldı. Elif, Survivor'a katılmasıyla ilgili "Benim öyle çok uzun bir sürecim olmadı. Geçen sene de buradaydım. Ama tekrar burada olmak gerçekten de çok heyecan verici. İki takıma da başarılar diyorum.

   Elif Şadoğlu kimdir?

   1992 doğum olan Elif Şadoğlu, İstanbul'daki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapıyor. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonası'nda Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olmuştur.


  •  

   Yiğit Dikmen'in ilk sözleri

   Çok özlemişim. Biraz heyecanlıyım. Biran önce oyuna girmek istiyorum. Arkadaşlarımı gördüm. Eski yarışmacıları gördüm, karşı tarafı gördüm. Çok iyi bir takıma geldim. Saygı duyulması gereken bir takım, karşıda da saygı duyulması gereken rakipler var. Ben de elimden gelen mücadeleyi yapacağım. Sinekler de gelir gelmez mücadeleyi başlattı. Param parçayım şuanda. 


   Yiğit Dikmen kimdir?

   Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur.

   Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

   Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır.

   2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

    

   • Gönüllü Mustafa Kemal Kurt'un ilk sözleri (Mustafa Kemal Kurt kimdir?)


    Ben profesyonel ragbi oyuncusuyum. Milli takım kaptanlığı yapıyorum. Aynı zamanda Crossfit eğitmeniyim. Buraya gelmeyi çok istiyordum. Bekledik uzun süre. Çok farklı bir atmosfer. Çok istedim çok bekledik. Umarım her şey gönlümüzce olur. Gönüllüler takımını iyi şekilde temsil edeceğimizi umuyorum

   •  

    Batuhan Buğra Eruygun'un ilk sözleri (Batuhan Buğra Eruygur kimdir?)

    Ben atletim. Burası Milli Takım kampı gibi oldu benim için. Herkes tanıdık. 110 metre engelli koşuyorum. Hep antreman arkadaşlarım burada. Hazır bir takımız şuanda.

   •  
    Survivor, Survivor'da kim elendi, Survivor ödül oyunu, Survivor son bölüm, Survivor yeni bölüm, Survivor son dakika, All Star takımı, Ünlüler takımı, Gönüllüler takımı,

    Survivor’ın pazar günü yayınlanan 22. bölümü iki sürprizle başladı. Acun Ilıcalı, Gönüllüler Takımı’ndan sakatlanan Melih’in doktor raporuyla Survivor’a devam edemeyeceğini açıkladı. Gecenin ikinci sürprizi ise daha önce 2 kere takım değiştirmek isteyen Nagihan’ın Gönüllüler Takımı’na geçmesi oldu. Nagihan geri planda kaldığını söylerken başta Nihat Doğan ve Sema olmak üzere All Star, takım değiştiren Nagihan’a tepki gösterdi.

    SURVIVOR NAGİHAN TAKIM DEĞİŞTİRDİ

     

    • Survivor, Survivor'da kim elendi, Survivor ödül oyunu, Survivor son bölüm, Survivor yeni bölüm, Survivor son dakika, All Star takımı, Ünlüler takımı, Gönüllüler takımı,
     Survivor son bölümde All Star takımı ile Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kıran kıran geçen mücadelenin galibi 6-10 Gönüllüler takımı oldu. All Star’ın kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Turabi kazandı. Haftanın en iyi performansını gösteren Sema ise konseyde elenmemeyi garantiledi.
    •  
     Survivor, Survivor'da kim elendi, Survivor ödül oyunu, Survivor son bölüm, Survivor yeni bölüm, Survivor son dakika, All Star takımı, Ünlüler takımı, Gönüllüler takımı,

     Ada konseyinde adı en çok yazılan Nihat Doğan eleme adayı oldu. Haftanın en iyi performansını gösteren Sema’nın ismini söylediği Murat ile bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Turabi’nin adını verdiği Damla eleme adayı oldu. İşte Survivor’da bu hafta yaşananlar.

     İşte eleme konseyine kalan Survivor Nihat Doğan, Survivor Murat Ceylan ile Survivor Damla Can hakkında bilmeniz gerekenler ve yarışmada bu hafta yaşananlar. 

    •  
     Survivor Nihat Doğan, Nihat Doğan kimdir, eleme konseyi, Nihat Doğan elendi mi? Survivor All Star, ünlüler takımı, Survivor 2018
     NİHAT DOĞAN KİMDİR? 

     2011 yılında Survivor'a katılan Nihat Doğan finale kadar gelmeyi başarmış ancak birinci Derya Büyükuncu olmuştu.

     13 Şubat 1976 senesinde dünyaya gelen Nihat Doğan aslen Muşludur. Nihat Doğan ilk sanat dünyasına Türk halk müziği parçalarını seslendirerek giriş yapmıştır. 1995 yılında Kırdın Kalbimi adlı parça ile profesyonel müzik kariyerine adım atmış özellikle 2011 yılında katıldığı Survivor yarışması ile popülerliğini artırmıştır. 1976 doğumlu sanatçı Nihat Doğan İstanbul doğumludur.
   • Survivor Nihat Doğan, Nihat Doğan kimdir, eleme konseyi, Nihat Doğan elendi mi? Survivor All Star, ünlüler takımı, Survivor 2018
    Doğan ayrıca yarışmacılardan Pascal Nouma ile Survivor'da ettiği kavgayla gündeme gelmiş olay sonrası Nouma yarışmadan çıkarılmıştı.
   •  
    Survivor Nihat Doğan, Nihat Doğan kimdir, eleme konseyi, Nihat Doğan elendi mi? Survivor All Star, ünlüler takımı, Survivor 2018

    YARIŞMA ÖNCESİ NE DEDİ?

    "MEKANIN SAHİBİ GELİYOR"

    Nihat Doğan, Survivor 2018'e katılacağını sosyal medya hesaplarından duyurmuştu. Instagram ve Twitter hesaplarından açıklama yapan Nihat Doğan, "Kardeşlerim Sizlerin desteğiyle Yarım kalan öksüz bir hikayeyi tamamlamaya Survivor All Star 2018'e gidiyorum.. dualarınızı benden esirgemeyin.. Bu zamana kadar survivor hakkında tüm bildiklerinizi unutun. Mekanın sahibi geliyor" sözleriyle Survivor 2018'e gideceğini açıkladı.

   •  
    Survivor Murat Ceylan, Murat Ceylankimdir, eleme konseyi, Murat Ceylan elendi mi? Survivor All Star, ünlüler takımı, Survivor 2018
    MURAT CEYLAN KİMDİR?

    Murat Ceylan 15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da doğdu. Küçük yaşlardan beri müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, 8 yıl boyunca İstanbul Devlet Konservatuarı Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı. Ceylan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü 3. Sınıfta lisans eğitimine devam ediyor.
  • Survivor Murat Ceylan, Murat Ceylan kimdir, eleme konseyi, Murat Ceylan elendi mi? Survivor All Star, ünlüler takımı, Survivor 2018
   Müzikten başka bir çok spor dalıyla da yakından ilgilenen Murat 7 yıldır profesyonel olarak fitness ile uğraşıyor. 

   Survivor 2018'de All Star takımında mücadele eden Murat Ceylan ayrıca İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde lisanslı binicilik yapıyor.
  •  
   Survivor Murat Ceylan, Murat Ceylan kimdir, eleme konseyi, Murat Ceylan elendi mi? Survivor All Star, ünlüler takımı, Survivor 2018
   YARIŞMA ÖNCESİ NE DEDİ?
   "PERFORMANSIM ESKİSİNDEN ÇOK DAHA İYİ"

   "Survivor 2013'ten bu yana aradan tam beş sene sonra Survivor 2018'de tekrar sizlerinde karşısında yarışacak olmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlıyım. Bizleri nasıl bir sezonun beklediğini üç aşağı beş yukarı kestirebiliyorum. Ama Survivor bu, her sezon bir öncekinden biraz daha zor geçiyor. Bazı talihsizlikler, sakatlıklar hatta ameliyatlar yaşadım. Ancak performansım eskisinden çok daha iyi. Çok daha güçlüyüm ve çok daha hızlıyım. Beni sevenlerin desteğine öncekinden çok daha fazla ihtiyacım var. Bunu lütfen unutmayın, sizin desteğiniz benim için her şey demek olacak. Yarışmacı arkadaşlara hak edeni kazanacağı bir sezon geçirmelerini diliyorum. Gelin Survivor şampiyonluğuna birlikte yürüyelim."

  •  
   Survivor Damla Can, Damla Can kimdir, eleme konseyi, Damla Can elendi mi? Survivor All Star, ünlüler takımı, Survivor 2018

   SURVİVOR DAMLA CAN KİMDİR?

   Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almış ve finalde kaybetmişti.

    

   • Survivor Damla Can, Damla Can kimdir, eleme konseyi, Damla Can elendi mi? Survivor All Star, ünlüler takımı, Survivor 2018
    Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Star takımında mücadele ediyor.
   •  
    Survivor Damla Can, Damla Can kimdir, eleme konseyi, Damla Can elendi mi? Survivor All Star, ünlüler takımı, Survivor 2018
    Survivor All Star'da mücadele eden Damla Can yarışma öncesi "Tecrübelerimi yanıma aldım, bu defa daha fazlası için gidiyorum" demişti. 

   •  

    NAGİHAN KARADERE KİMDİR?

    Milli atletlerimizden Nagihan Karadere, Survivor 2016'da Ünlüler takımında mücadele etmişti. 1984 doğumlu olan Nagihan Karadere, Fenerbahçe'de yetişti ve sürat koşuları branşında birçok müsabakaya katıldı. 

  Yorum Ekle

  Ad soyad

  Ceynak