Tarih : 12.04.2018 - 09:28

Üç kadın, tüm Türkiye’nin gözü önünde zayıflama yolculuğuna başlıyor!

Tüm Türkiye, XL-S Nutrition, dengeli beslenme, egzersiz ve psikolojik destek ile sağlıklı bir bedene kavuşmak için sekiz haftalık bir programa başlayan, birbirinden çok farklı üç kadının zayıflama serüvenini Üç Kadın Tek Hedef projesiyle takip edebilecek.

Üç kadın, tüm Türkiye’nin gözü önünde zayıflama yolculuğuna başlıyor!

Omega Pharma, sağlıkla kilo vermek isteyenlere yardımcı olacak yeni ürünü XL-S Nutrition’ın Türkiye lansmanını Üç Kadın Tek Hedef projesiyle ile yapıyor.

Publicis Healthcare Türkiye tarafından hayata geçirilen proje kapsamında, çeşitli yaş gruplarından, beslenme alışkanlıkları, yaşam biçimleri ve metabolizmaları birbirinden farklı üç kadın, sekiz hafta süren bir diyet programına katılıyor. Kilo verme hedefiyle yola çıkan üç kadına, uzman diyetisyen Cenk Özyılmaz, fitness uzmanı Murat Bür ve uzman klinik psikolog İpek Gökozan destek veriyor.

Katılımcıların uyguladıkları program, ne kadar kilo verdikleri, karşılaştıkları zorluklar ve uzmanların görüşleri ile verdikleri tavsiyeler hafta hafta sosyal medyadan, YouTube, Instagram ve Facebook üzerinden takip edilebiliyor.

 

ÜÇ KADIN TEK HEDEF’TE, HERKES KENDİNDEN BİR ŞEYLER BULABİLİR!

 

Omega Pharma Türkiye Genel Müdürü Özlem Kaynak “Hemen hemen herkes, özellikle de yaz ayları yaklaşırken kilo vermek istiyor. Ama herkesin kilosu, beslenme alışkanlıkları, yaşam biçimi farklı. Kilo vermede etkili olan metabolizma hızı da yaşa göre değişiyor. Projemizde ver verdiğimiz üç kadın da bu açılardan birbirinden tamamen farklı kadınlar ve benzer alışkanlıklara, ihtiyaçlara sahip kadınlara ilham vermek için bu süreçte yer alıyorlar. Herkes, zayıflamak için kolları sıvayan bu kadınlarda kendinden bir şeyler bulabilir. Üç kadının zayıflama serüvenine tanıklık eden sosyal medyadaki takipçilerimiz, ‘Sekiz hafta sonunda dengeli beslenme, egzersiz, psikolojik destek ve tabii XL-S Nutrition’ın yardımıyla neler başarabileceklerini görecek” diyor.

14 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek proje XL-S Nutrition YouTube, XL-S Nutrition Instagram ve XL-S Nutrition Facebook hesapları üzerinden takip edilebilir.

 

Kampanya künyesi

 

Marka: Omega Pharma

Marka Temsilcileri: Selver Yıldız, Mertcan Savaşçı

Proje Ajansı: Publicis Healthcare Türkiye

Yaratıcı Grup: Altuğ Çavuşoğlu, Ozan Mısırlıoğlu, Kağan Razgirat, Bayram Okumuş, Hasan Acar, Beni Yanar

Müşteri İlişkileri: Özden Avcı Benli, Süha Bahtiyar

Strateji:Cem Solak, Rümeysa Yalçın

Prodüksiyon Şirketi:Montent 

 

Ürün ile ilgili detaylı bilgi için: www.xls.com.tr

 

3 Kadın Tek hedef projesi sosyal medya hesapları;

youtube.com/xlsturkiye

instagram.com/xlsturkiye

facebook.com/xlsturkiye/

 

Omega Pharma, Perrigo Türkiye Hakkında

Global sağlık ürünleri şirketi Perrigo bünyesinde bulunan Omega Pharma 1987’de kuruldu. 35 ülkede, lider reçetesiz ilaç ve kişisel bakım markalarıyla insan sağlığına ve bilime hizmet eden Omega Pharma, Türkiye’de 2009’dan bu yana dermokozmetik, kilo yönetimi, bitlenme, el ve ayak sağlığı, depilasyon, deodorant, gebelik ve ovülasyon testi gibi alanlarda faaliyet gösteriyor.

Müşterilerine ve tüketicilere kaliteli ve ulaşılabilir sağlık ürünleri (Quality Affordable Healthcare Products®) sunan, 1887’de ev yapımı ilaçlar için ambalaj üreterek faaliyete başlayan Perrigo, bugün dünyanın en büyük reçetesiz ilaç üreticilerinden biri. Şirket ayrıca dünyanın önde gelen reçeteli topikal ilaç üreticileri arasında yer alıyor. Merkezi İrlanda’da bulunan Perrigo, ağırlıklı olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’da, ayrıca Avustralya ve Çin dahil olmak üzere pek çok başka pazarda satış yapıyor. Ayrıntılı bilgi için: perrigo.com ve omega-pharma.com.tr

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak