Tarih : 17.03.2019 - 12:43

Özcan Deniz - Feyza Aktan da mı boşanıyor?

Özcan Deniz'in 2 yıllık aşkın ardından Mart 2018'de evlendiği oğlu Kuzey'in annesi Feyza Aktan'la boşanma aşamasına geldiği iddia edildi. Çiften jet açıklama geldi...

Özcan Deniz - Feyza Aktan da mı boşanıyor?

Özcan Deniz, 1 yıl önce Feyza Aktan ile dünyaevine girmişti. Son dönemlerde evliliklerinde sorun yaşadıkları hatta bu yüzden Özcan Deniz'in evi terk ettiği yönündeki iddialardan ortaya atıldı.

Özcan Deniz'in yakın arkadaşlarına "Feyza'nın burada hiç arkadaşı yok. O yüzden benden ilgi bekliyor. Ben de çalıştığım için onunla zaman geçiremiyorum. Benim çevremden olmayan bir kız seçtim. Çevreme uyum sağlayamıyor. Doğru mu yaptım bilmiyorum" diyerek dert yandığı iddia edildi.

Öte yandan Özcan Deniz, 2015’te aşk yaşadığı Ayça Ayşin Turan’ı ‘Sevimli Tehlikeli’ filminin ikincisinde de oynatmaya karar vermesi yeni bir krize neden oldu.Haberlere göre Deniz’in eşi kıskançlık krizine girince oyuncunun bir yıllık evliliğinde tehlike çanları çalmaya başladı..

Evliliği hakkında ortaya atılan bu iddialara hep sessiz kalan Özcan Deniz, sonunda konuştu... Sosyal medya hesabından  eşiyle birlikte dil çıkaran fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu altına da" Yeterince açık mı" notunu düştü.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak