Tarih : 04.04.2018 - 12:10

“Anne Biliyor musun ?”

İletişim çağının hızla ilerlediği günümüzde, bebek bakımı konusunda gerek sosyal gerekse geleneksel medyada birçok bilgi yer alıyor. Son dönemlerde artan doğru yanlış birçok bilgi anne ve anne adaylarının kafasını karıştırıyor. Biocodex Türkiye ticari beklenti olmaksızın hazırladığı “Anne Biliyor musun?” isimli sosyal sorumluk projesinde, anneler kafalarındaki soruların yanıtlarını, uygulamalarıyla bulacaklar.

“Anne Biliyor musun ?”

”Anne Biliyor musun ?” sosyal sorumluluk projesinin tanıtım toplantısına katılan Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç, Belediye olarak sosyal sorumluluk projelerinin her zaman destekçisi olduklarını özellikle anne ve bebek konularında ise özel sektörün de destekleri ile daha geniş kitlelere ulaşma noktasında belediyelerin tüm imkanlarını seferber edeceklerini söyledi.

 

Biocodex Türkiye Müdürü Önder Işınay projelerinin herhangi bir ticari amacı olmadığını belirterek şunları söyledi;

“Biocodex olarak geçtiğimiz günlerde Türkiye genelinde anne ve bebek sağlığı konusunda bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırma sonucunda gördüğümüz kadarıyla, içerisinde bulunduğumuz dönem itibariyle annelerimizin kafaları özellikle bebek bakımı konusunda verilen bilgiler konusunda hayli karışık. Her gün gerek sosyal medya gerekse de görsel veya işitsel medyadan o kadar çok bilgi kendilerine veriliyor ki, neyin doğru neyin yanlış olduğu noktasında kafaları hayli karışık. Buradan yola çıkarak Biocodex Türkiye olarak, herhangi bir ticari beklentimiz olmaksızın bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirelim istedik.”

 

Yıllardır bebek bakımı konusunda ebeveynlerin güvendiği bir marka olan Biocodex, “ Anne biliyor musun ? ” projesiyle, sağlık profesyonelleri ile ebeveynleri bir araya getirecek. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Sayın Tamer Özsarı ve sosyal medyada annelerin en fazla takip ettiği “ gebbepinar ” olarak tanıdıkları Ebe Pınar Mallı, Kayserili annelerle bir araya gelerek, onlara bebek bakımı konusunda hayatlarını kolaylaştıracak, uygulamalı bilgileri aktaracaklar.

 

Melikgazi Belediyesi’nin katkılarıyla 2 gün yapılacak toplantı, 05 Nisan 2018 Perşembe günü saat 10.00’da, 06 Nisan 2018 Cuma günü saat 14.00’de Melikgazi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

  • Allenbob 28.06.2018 21:09

    http://airxr.ru/ двигатель аир

  • Viptelefoniayou 07.04.2018 11:07

    Вы сможете звонить абсолютно с любого номера, друга, жены или +77777777777 Предлагаю абсолютно анонимный сервис для звонков со всего мира и по всему миру. Наши плюсы: 1) Неограниченая бесплатная подмена номера, хоть 1000 раз в день 2) Подмена голоса 6 режимов 3) Абсолютная анонимность, невозможность прослушки и определения местонахождения звонящего. 4) Детализация звонков выдает тот номер, который вы использовали для подмены. 5) Возможность работать через приложение или через специальную сим карту, которую мы вам доставим. 6) Наша сим карта работает по всему миру без роуминга 7) Тарифы на звонки по всему миру от 2 до 20 рублей за минуту 8) Работает на всех платформах и телефонах (Windows, Linux, android, iphone, простая звонилка типа nokia 1100) На любой компьютерной ос или смартфоне/планшете можно настроить наш сервис через приложение. На любом аппарате, где есть слот под sim карту можно пользоваться сервисом с помощью нее. Цены: Настройка, установка, подключение - 2500 руб Сим карта - 3000 руб + доставка Звонки 2-20 руб/мин Пройдем любые проверки, сделаем Вам тестовые звонки. Согласны на оплату через гаранта любого авторитетного форума. Контакты: +79182789923 (Телефон, вайбер, ватсапп, скайп) Телеграм - @Vip_Security Icq - 723882584 Время работы: 10:00-23:00 по МСК

  • Alfredoraf 04.04.2018 14:13

    Услуги для вашего бизнеса http://uesk.tw1.su

Yorum Ekle

Ad soyad

Ceynak