Tarih : 19.08.2018 - 11:00

6 adımda inci gibi bir cilde kavuşun

Okyanus incilerinin öğütülmesiyle elde edilen inci tozunun yanı sıra peptitlerin ve hyalüronik asidin desteğiyle 40+ yaş grubu için yaratılan Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi, yaşlanma karşıtı 6 ürünüyle daha duru, aydınlık, nemli ve genç bir cilt vaat ediyor.

6 adımda inci gibi bir cilde kavuşun

Dupduru pürüzsüz yüzeyiyle güzelliğin ve zarafetin sembolü olan, binlerce yıl boyunca kadınların boynunu ve parmaklarını süsleyen inci, öğütülerek elde edilen toz hali ve içeriğindeki özel bileşenlerle kozmetik sektörünün de vazgeçilmezlerinden biri. İçeriğinde mineral, protein ve 20’den fazla aminoasit bulunan incinin cilt üzerinde “canlandırıp sıkılaştırmak, kırışıklıkları azaltıp duruluk ve gençlik katmak” gibi etkileri mevcut.

Yüzde yüz doğal ve yüzde yüz teknolojik ürünlerine yoğun olarak gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarıyla sürekli yenilerini katan Thalia Natural Beauty, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmak amacıyla 40+ yaş grubu kadınlar için yarattığı Pearl & Peptide Reverse Age Serisi’nde, işte bu özelliklere sahip inci (pearl) tozuna büyük oranda yer veriyor.

Yüz temizleme köpüğü, tonik, yüz kremi, göz çevresi bakım kremi, yüz serumu ve uykuda güzellik maskesi olmak üzere 6 ürün sunan Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi’nin ana etken maddesi yalnızca inci tozu değil. Bu serinin iki önemli güçlendiricisi daha var; peptit ve hyalüronik asit.

Aminoasit moleküllerinden oluşan peptitlerin görevi, hücreler arasında ileticilik yapmak. Peptitler, metabolizmanın düzenlenmesinde aktif rol alıyorlar, üstelik antibakteriyeller. Bu özellikleri sayesinde peptitler, yaşlanma karşıtı ürünlerde kullanılıyor, kırışıklıkları azaltıyor, cildi nemlendirip sıkılaştırıyorlar. Vücudun her dokusunda bulunan hyalüronik asit ise su içinde çözünüyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücut daha az hyalüronik asit üretmeye başlıyor, bu durum da kolajen yapısının bozulmasına ve cildin yaşlanmasına neden oluyor. Hyalüronik asit desteği cildi nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor, sıkılaştırıyor ve tabii ki gençleştiriyor.

Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi inci tozu, peptit ve hyalüronik asit ile gerçek bir güç oluşturuyor. 6 adımda, 40+ yaş grubu kadınların cildini ve yüzünü güldürüyor.

 

6 adımda Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi

 

1.      Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Temizleme Köpüğü: Cilt bakım rutininizin etkisini, özel olarak formüle edilmiş ve 6 adımdan oluşan bir ritüel ile en üst düzeye çıkarın. 1. adımdabu kremsi köpük temizleyici cildin doğal nem dengesini değiştirmeden makyaj, yüzey yağları ve kirleri nazikçe temizler. Sabun içermeyen formülü ve bitkisel özleriyle cildi tazeler, temiz ve pürüzsüz kılar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

2.      Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Tonik: Canlandırıcı yüz toniği, cildinizin doğal dengesini korumaya ve aydınlığını artırmaya destek olmak için üretilmiştir. Yaşlanma karşıtı özel formülüyle cildinizin nemi çekmesine ve tutmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildiniz duru ve taze bir görünüme kavuşur.

3.      Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi: Bu eşsiz ürün, cildin doğal süreçlerini destekleyerek pigmentasyon oluşumunu önlemeye, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur. Daha aydınlık ve taze bir görünümünü destekler. Cildinizi harika bir şekilde nemlendirir.

4.      Adım: Pearl & Peptide Reverse Age SerisiYaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi:Ürün eşsiz dokusuyla göz çevresi ve boyun için kullanılabilen “çift yetenekli” bir kremdir. İçeriğindeki maksimum konsantrasyonda yaşlanma karşıtı maddelerle hem göz çevresindeki hem de boyun bölgesindeki çizgilerin ve kırışıklıkların yoğun bakımını mükemmel bir şekilde yapar. Uzun süreli ve etkili nemlendirme etkisiyle cildin doğal yenilenmesini optimize etmeye yardımcı olur.

5.      Adım: Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu: Ürün,yenilikçi teknolojisiyle içeriğindeki maddelerin cildin derinliklerine nüfuz etmesine izin verir. Ciltte sağlanan uzun süreli nemlendirme etkisiyle yeni kırışıklıkların oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Yüz çerçevesinin doğal halinin korunmasını destekler.

6.      Adım: Thalia Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi: Siz uykudayken cildinizin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmasını sağlayan, temizlenmesi gerekmeyen bir gece maskesidir. Cildin kaybettiği nem ve elastikiyeti takviye etmeye yardımcı olur. İçeriğindeki yoğun nemlendiricilerle cildinizin yağ ve su dengesini koruyarak kurumayı önler. Cildi beslemeyi ve yapılandırmayı destekler. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlar. Her cilt tipine ve yaşa uygundur.

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak