Tarih : 15.11.2018 - 10:51

b-fit oluverin gelin

Sağlıklı beslenme hakkında yeterli bilgiye sahip miyiz? Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, bilinçli sporu destekleme hedefiyle kurduğu b-akademi kapsamında “Sertifikalı Sağlıklı Beslenme Eğitimi” düzenliyor. 18 Kasım Pazar günü b-fit Kartal Kızılay Merkezi’nde düzenlenecek eğitimde Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Mehtap Yakut Bağırmaz, hipoglisemi ve insülin direncinden hipertansiyon ve menopoza kadar pek çok alanda önemli sorulara yanıt verecek.

b-fit oluverin gelin

Türkiye’nin en büyük spor markası b-fit, nitelikli antrenör eksikliğine çözüm üretmek amacıyla kurduğu b-akademi platformunun çalışmalarına sağlıklı beslenme eğitimleriyle devam ediyor. 18 Kasım Pazar günü saat 10.00’da b-fit Kartal Kızılay merkezinde gerçekleşecek “Sertifikalı Sağlıklı Beslenme Eğitimi” kadın-erkek herkese açık!

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Mehtap Yakut Bağırmaz’ın eğitmen olarak yer aldığı sertifika programında; reaktif hipoglisemi, insülin direnci ve beslenme, hipertansiyonda beslenme ve spor, menopozda beslenme ve spor, spor öncesi ve sonrası beslenme, suyun önemi, spor yapan birinin günlük alması gereken sıvı miktarı, doğru ölçüm alma ve yorumlama, bel kalça oranı ve önemi, yaşa göre ideal yağ ve BKI oranları, Tip 1 ve Tip 2 diyabet, obezite ve hipoglisemide spor alanlarında zengin bir içerik bulunuyor. Sağlıklı beslenme konusunda uzman bilgilerin edinileceği sertifikalı eğitimin ücreti ise 350 TL.

Bilgi ve rezervasyon için: 0533 323 26 09

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak