Tarih : 06.06.2018 - 02:50

Canlı ve dinlenmiş bir göz çevresiyle yorgunluğa meydan okuyun

Enerjik ve taze bir görünümün anahtarı gözlerdir. Herbalife Sıkılaştırıcı Göz Jeli, cilt esnekliğini arttırarak hassas göz çevresi bölgesinin daha iyi bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken; Nemlendirici Göz Kremi, çizgilerin ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor

Canlı ve dinlenmiş bir göz çevresiyle yorgunluğa meydan okuyun

Yorgunluk, yanlış beslenme, düzensiz uyku ve toksinler cildimizi, özellikle de göz çevremizi etkileyerek yorgun ve cansız görünmemize neden olur. Herbalife Sıkılaştırıcı Göz Jeli, cilde ihtiyacı olan desteği sağlarken göz çevresinin sıkı bir görünüme sahip olmasına ve şişlik görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Özel olarak formüle edilen  içeriğinde B3 vitamini, C ve E vitaminleri, Aloe Vera ve  canlandırıcı salatalık özü bulunan Herbalife Sıkılaştırıcı Göz Jeli, ilave paraben içermiyor.

 

 

Göz çevresi dehidrasyona açık

 

Düşük seviyede ter ve yağ bezi içeren ve bu nedenle de dehidrasyona yüksek oranda açık olan göz çevresinde ise yoğun nem veren Herbalife Nemlendirici göz kremi çizgilerin ve kırışık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde B3 vitamini, C ve E vitaminleri, Aloe Vera, Avustralya fındığı yağı,  salatalık özü ve peptit bulunan Herbalife Nemlendirici Göz Kremi’nin kullanımın ardından 8 saat sonunda ciltteki nem oranında önemli ölçüde artış gözlemlendiği klinik olarak test edilmiştir

Herbalife Sıkılaştırıcı Göz Jeli’nin tavsiye edilen satış fiyatı, 109 TL;

Herbalife Nemlendirici Göz Kremi’nin tavsiye edilen satış fiyatı, 109 TL’dir.

 

Herbalife Ltd. Hakkında

Herbalife Nutrition, 1980 yılından bu yana insanların yaşamlarını değiştiren ürünler sunan global bir beslenme şirketidir. Herbalife’ın beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ürünlerine 90’dan fazla ülkede, Bağımsız Herbalife Nutrition Üyeleri aracılığıyla ulaşılmaktadır.

Herbalife Nutrition, dünya genelinde yetersiz beslenme ve kilo problemlerine karşı yüksek kaliteli ürünler sunarak mücadele etmede kararlılıkla ilerlemektedir. Pek çoğu şirkete bağlı tesislerde uzun bilimsel araştırmalar sonucu geliştirilen yüksek kaliteli ürünler ile birlikte Bağımsız Herbalife Nutrition Üyelerimizin danışmanlığı ve şirketin sonsuz desteği ile müşterilerimizin daha sağlıklı ve aktif bir yaşamı benimsemeleri  için çalışıyoruz.

Herbalife Aile Vakfı (HFF) ve Casa Herbalife programlarını destekleyerek yeterli beslenme imkanına sahip olamayan çocukların iyi beslenmelerini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca Cristiano Ronaldo, LA Galaxy ve diğer pek çok şampiyon sporcunun da içinde bulunduğu 190’dan fazla dünya çapında sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu yapmaktadır.

Dünya üzerinde 8 bin’den fazla çalışanı bulunan şirket, New York borsasına (NYSE:HLF) kote olup, 2016 yılındaki net satışlarını 4,5 milyar dolar olarak açıklamıştır.

Herbalife International’e bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., Herbalife ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Üyesi’dir.

Herbalife ürünleri, Bağımsız Herbalife Nutrition Üyeleri aracılığıyla satışa sunulur.

Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

Herbalife Türkiye, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin Resmi Beslenme sponsorudur.

Daha fazla bilgi almak için Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak