Tarih : 10.04.2018 - 12:04

Roche’tan 60. Yıla özel anlamlı film

Roche İlaç’ın Türkiye’deki 60. kuruluş yılına özel olarak hazırladığı film, dijital medyada izleyicilerle buluşuyor. Roche, “Yarınları Kucaklıyoruz” kampanyası ile, onlarca yıldır verilen mutlu haberlerde, umut dolu anlarda ve sevinçlerde yanlarında olduğunu hatırlatıyor ve Türkiye’ye kucak dolusu teşekkür ediyor.

Roche’tan 60. Yıla özel anlamlı film

Türkiye'deki yolculuğuna 1958 yılında başlayan Roche İlaç, 60. yılına özel olarak hazırladığı kampanya filmini dijital medya kanallarında yayınlamaya başladı. Roche İlaç’ın sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerle 60 yıl boyunca hastaların her zaman yanında olduğunu duygusal bir dille anlatan filmde, “60 yıldır yarınları kucaklıyoruz” sloganı kullanılıyor.

Filmde, hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanları arasındaki duygusal bağın, güçlü bir dille anlatımında Melek Mosso tarafından yeniden düzenlenen, Recep Aktuğ’un 1978’de seslendirdiği “Canım” adlı şarkısının uyarlaması da önemli bir rol oynuyor. Film, Yetkin Dikinciler’in karakteristik sesi ile daha da güçleniyor.

“60 Yıldır Yarınları Kucaklıyoruz” kampanya filminde, Roche’un Ar-Ge liderliği ve geleceğin yenilikçi tedavilerini bugünden keşfetmek için işine dürüstlük, cesaret ve tutkuyla sarıldığı hissi gerçekçi bir perspektiften sunuluyor. Filmde, parkinson, kistik fibrozis, akciğer kanseri ve meme kanseri gibi hayati önem taşıyan terapötik alanlarda Roche tarafından geliştirilen yenilikçi tedavilerin, hasta ve hasta yakınlarının hayatına kattığı mutluluk ve umut dolu karelere yer veriliyor.

 

KAMPANYA KÜNYESİ
Reklamveren: Roche
Reklam Ajansı: Reaktör İstanbul
Yönetmen: Barış Berberoğlu
Görüntü Yönetmeni: Fatih Türker
Yapımcı: Özgür Demir
Sanat Yönetmeni: Emircan Aydın
Post Produksiyon: Bando Post Produksiyon
Renklendirme Sanatçısı: Elif Tekneci
Söz / Müzik: Recep Aktuğ / Canım
Yorumcu: Melek Mosso
Dublaj Sanatçısı: Yetkin Dikinciler

Roche Hakkında

İnsanların yaşamlarını iyileştiren bilimsel ilerlemelere odaklanan Roche, ilaç ve tanı araçları alanında öncü global şirketler arasında yer almaktadır.  Her hastaya doğru tedaviyi en doğru şekilde verme stratejisi, İlaç ve Diagnostik’in gücünü aynı çatı altında toplayan Roche’u, kişiselleştirilmiş sağlık hizmetleri alanında lider haline getirmiştir.

Roche; onkoloji, immünoloji, bulaşıcı hastalıklar, oftalmoloji ve nöroloji konularında tam anlamıyla farklılaşmış ilaçlara sahip, dünyanın en büyük biyoteknoloji şirketidir. Roche ayrıca in vitro diagnostik ve doku bazlı kanser tanısında da dünya lideri olup, diyabet yönetiminde öncüdür.

1896 yılında kurulan Roche, hastalıkları önlemenin, teşhis ve tedavi etmenin ve topluma sürdürülebilir bir katkıda bulunmanın daha iyi yollarını bulmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.  Şirket ayrıca, ilgili tüm paydaşlarla birlikte çalışarak hastaların tıbbi yeniliklere erişimini artırmayı da amaçlamaktadır. Roche tarafından geliştirilen ve aralarında yaşam kurtaran antibiyotiklerin, antimalaryaller ve kanser ilaçlarının da yer aldığı 30 ilaç, Dünya Sağlık Örgütü’nün Model Temel İlaç Listesi’nde yer almaktadır. Roche, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde (DJSI) dokuz yıl arka arkaya İlaç, Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Endüstrisinde sürdürülebilirlik alanında Grup Lideri seçilmiştir.

Merkezi İsviçre’nin Basel kentinde bulunan Roche Grubu, 2017 yılı itibariyle 100’ün üzerinde ülkede 94 binden fazla çalışanıyla faaliyet göstermektedir. 2017 yılında Ar-Ge çalışmalarına 10.4 milyar İsviçre Frangı yatırım yapan Roche’un cirosu 53.3 milyar İsviçre Frangı olarak gerçekleşmiştir. Roche Grubu Amerika’da bulunan Genentech’in tamamına, Japonya’da bulunan Chugair Pharmaceutical şirketinin de çoğunluk hissesine sahiptir.  Ayrıntılı bilgi için www.roche.com adresini ziyaret ediniz.

Bu açıklamada kullanılan veya bahsedilen tüm ticari markalar yasalarla korunmaktadır.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak