Tarih : 11.02.2018 - 10:31

Akşener'den Erdoğan'a: "Atatürk'ü kıskanma, o olamazsın!"

İyi Parti Lideri Meral Akşener, Denizli'de yaptığı konuşmada Erdoğan'ın Atatürk'ü kıskandığına dikkat çekti ve "Kardeşim, Atatürk'ü ne kadar kıskanıyormuşsun be" diyerek; faziliğin savaş meydanlarında kazanıldığını hatırlattı.

Akşener'den Erdoğan'a: "Atatürk'ü kıskanma, o olamazsın!"

İyi Parti Lideri Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gazilik unvanı verilmesinin teklif edilmesiyle ilgili ise şunları söyledi:
"Arkadaş gazi olacakmış, gazilik savaş meydanlarında kazanılır. Kardeşim, Atatürk'ü ne kadar kıskanıyormuşsun be. Hem ona kızıyormuşsun hem de kıskanıyormuşsun. Olmaz, alamaz, gazilik er meydanında olur. Kantinde askerlik yapanlarla olmaz. Çocuğuna çürük raporu alanlarla olmaz. Hem gaziliği hem de şehitlik makamını sulandırmaktan başka öteye geçmez. Arkadaşlar şimdi kızdılar. Tabipler Birliğine, Barolara kızdılar. Türkiye Barolar Birliği ve Türk Tabipleri Birliği'nin başındaki Türkiye'yi kaldırmaya çalışıyorlar. Ben size bir şey söyleyeyim mi, etnik aidiyet üzerinden politika üretenlerin canına minnet, Apo'nun canına minnet. PKK'nın canına minnet olur!" 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak