Tarih : 13.05.2018 - 10:22

Bahçeli'nin "af" çıkışına Erdoğan cevap verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin af önerisini değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sayın Bahçeli’nin bu talebi veya teklifi tabi kendisine ait bir taleptir, tekliftir. Ama bizim şu anda hükümetimizle böyle bir düşüncemiz kesinlikle yok" yanıtını verdi.

Bahçeli'nin "af" çıkışına Erdoğan cevap verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'ye hareket etmeden önce Atatürk Havalimanı'nda basın toplantısı düzenledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı açıklamada, "Türkiye olarak Birleşik Krallık ile iş birliğinin gelişmesine özel önem veriyoruz. Tatlıdil Forumu'nun da buna çok büyük katkıları oluyor." ifadelerini kullandı.

Erdoğan, "Türkiye ve Birleşik Krallık olarak ekonomik iş birliğimizin Brexit sonrasında da kesintisiz sürmesini istiyoruz." dedi.

 
 
 
Ses Kapa
/
Yüklendi: 0%
 
Yükleniyor: 0%

'Af' konusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, hükümetin gündeminde bir af düşüncesinin kesinlikle olmadığını bildirdi.

Erdoğan, faizi ekonomik alanda her türlü kötülüğün anası babası olarak gördüğünü kaydetti.

"Biz hücre yenilemesini siyasette başaran bir partiyiz"
"Tabii yeni isimler noktasında, bu adeta iki kere iki dört." diyen Erdoğan, şöyle devam etti:

"Biz biliyorsunuz hücre yenilemesini siyasette başaran bir partiyiz ve mevcutla yetinen, iktifa eden değil ve kadrosunu, hücrelerini sürekli olarak yenileyen, güçlendiren nerede eksiklerimiz var, aksamalarımız var bunları gidermeye çalışan bir siyasi partiyiz dolayısıyla burada da nerede aksama varsa, nerede sıkıntılar varsa bunları gidermek suretiyle yeni bir kadro ortaya koymanın gayreti içerisinde olacağız."

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak