Tarih : 25.03.2020 - 18:17

Cemal Enginyurt, Veli Ağbaba’yı tehdit mi etti?

Cemal Enginyurt, Veli Ağbaba’yı tehdit mi etti?

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, bugün yaptığı açıklamada “Muharrem İnce, Özgür Özel ve Veli Ağbaba denilen komünistler, beni dava ederek tazminat kazandı” dedi ve para biriktirip hak ettiklerini söylemekten geri durmayacağını söyledi.

 

Enginyurt ayrıca, twitter hesabından Veli Ağbaba’ya “Icra için Meclise göndermişsin ya! Hayırdır mafia mısın, tahsilata mı çıktın? Sen ve senin gibilerle mücadelenin her türlü bedelini öderiz veli. Meclisde sıranı bekle” mesajını yayımladı.

 

NE OLMUŞTU?

 

 

Cemal Enginyurt, 2017 yılında yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda CHP’li isimlerin MHP’yle ilgili açıklamalarına küfür ve hakaretle karşılık vermişti. CHP’liler de bu paylaşımlarla ilgili maddi tazminat talebiyle dava açtı. Bugün sonuçlanan davada Enginyurt, 2 bin 500’er lira para cezası ödemeye mahkum edildi.

 

 
 
 
adlı kişiye yanıt olarak

 

Icra için Meclise göndermişsin ya! Hayırdır mafiamısın,tahsilata mı çıktın? Sen ve senin gibilerle mücadelenin her türlü bedelini öderiz veli. Meclisde sıranı bekle

 

 
 
Cemal Enginyurt
 
@cenginyurt52
·
 
Muharrem İnce ,Özgür Özel ve Veli Ağbaba denilen Komünistler,beni dava ederek tazminat kazandılar. Değerlerini mahkeme kararıyla tespit etmiş oldum. Zavallılar,borcunuzu ödeyip,para biriktirdiğim de hak ettiğinizi söylemekten geri durmayacağım

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak