Tarih : 20.03.2018 - 10:40

Davutoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması

Türkiye'nin 26. Başbakanı Ahmet Davutoğlu, kendisinin İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı olacağı yönündeki iddiaların doğru olmadığını söyledi. "Ben de haberlerden duydum. Ben de şaşırıyorum" diyen Davutoğlu, 2019 seçimi öncesi oluşturulan 'Cumhur İttifakı' hakkında da konuştu. İttifakın 2019 seçimi için yapılan bir düzenleme olduğunu belirten Davutoğlu, "15 Temmuz'dan sonra gelinen ortak mutabakat önemli. Ancak görünmez ve adı konulmayan koalisyonlar dönemi başlatmamak gerekir" uyarısında bulundu.

Davutoğlu'ndan flaş adaylık açıklaması

Ahmet Davutoğlu Best FM'de Ufuk Karcı'nın sunduğu 'Konuşan Türkiye' programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Davutoğlu, "Belediye başkanlığı ddaylık söylentisini, ben de haberlerden duydum. Bizi tanıyanlar bilir. Hayatta hiçbir makamın peşinden koşmadım. Yüreğimin sesi içinde davrandım. Öyle bir şey gündemimde yok. Ben de şaşırıyorum. Bu, söz konusu değil. Herhalde başbakanlıktan sonra benim boş kaldığımı düşünenler oldu. Halbuki ben, yine    gece-gündüz çalışıyorum. Sanırım birileri kulis haberi ile ortalığı dalgalandırmak istiyor. Böyle bir şey yok" dedi.

 

HALK HER ŞEYİ GÖRÜYOR

 

Davutoğlu, itibar suikastı yapmaya devam eden troller olduğunu hatırlatarak; "Başbakanlığı bırakınca, arenadaki bir savaşçı gibi, tüm mihferinizi, zırhınızı çıkarıyorsunuz. Karşı taraf ise hepsi birden oklarını size yöneltiyor. Bir zamanlar yanınızda olduğunu zannettikleriniz ile bir de çakallar var. Parayı kim verirse, ona yamananlar. Onlar da saldırıyor. Ama siz kaçmıyorsunuz. Tribündeki izleyici, yani halk her şeyi görüyor. Ben mücadelemi sürdüreceğim. Unutmamak lazım ki, bugün size hizmet eden troller, yarın başkası parayı verince, onun hizmetine girer" ifadelerini kullandı.

 

'ADI KONULMAYAN KOALİSYONLAR DÖNEMİ BAŞLATMAMAK GEREKİR'

 

2019 seçimi öncesi oluşturulan 'Cumhur İttifakı' hakkında da konuşan Davutoğlu, şunları kaydetti: "2019 seçimi için yapılan bir düzenleme. 15 Temmuz'dan sonra gelinen ortak mutabakat önemli. Ancak görünmez ve adı konulmayan koalisyonlar dönemi başlatmamak gerekir. 1 Kasım seçimlerinde, AK Parti'nin tek başına iktidar olduğunu unutmamak lazım. AK Parti kararlar alırken bunu unutmaması lazım. Ülke menfaatleri için partiler arası uzlaşı önemlidir. Ancak, 1 Kasım'ın ortaya koyduğu tabloya aykırı olur" dedi.

  • Craigjem 20.03.2018 14:03

    Приобрести можно на веб-сайте http://mang.bestseller-super.ru Предлагаем вам удивительное средство для похудения Mangoosteen. С ним можно избавиться от 10 кг за недели. Дерево гарциния растет в Малайзии. Плоды этого дерева обладают потрясающими свойствами, которые были взяты за основу средства Mangoosteen. В банке содержится более 25 плодов данного замечательного дерева. Плоды с растения мангкут помогают сжечь излишнею жировую ткань. И также замечательно влияют на человека в комплексе. Технология изготовления средства, и специализированная упаковка помогают сохранить все полезные свойства мангустина. Основным действующим компонентом сиропа Mangoosteen являются плоды с дерева мангустин, в которых имеется огромное количество полезных элементов. Благодаря компоненту ксантону, которое в огромных дозах имеется в плоде, сильно тормозятся процессы окисления в теле. Ксантон признана одним из наиболее сильных антиоксидантов. В плодах растения мангустин к тому же имеются разные витамины и элементы. Купить сироп Мансустина можно на сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.

Yorum Ekle

Ad soyad

Ceynak