Tarih : 14.04.2019 - 18:55

İmamoğlu'ndan Bahçeli'ye jet cevap

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu, "Seçimden önce bu hafta bu maçlara gideceğimi arkadaşlarımla paylaşmıştım. Galatasaray bu şehrin takımı değil mi? Fenerbahçe bu şehrin takımı değil mi? Beşiktaş bu şehrin takımı değil mi? Bu akşam, Fenerbahçe-Galatasaray maçına gideceğim. Neymiş, maçta 'mazbata' diye bağırırlarsa toplum şöyle olurmuş, böyle olurmuş. Hiçbir şey olmaz. Bizim milletimiz bir arada durmayı, kucaklaşmayı becerir" dedi

İmamoğlu'ndan Bahçeli'ye jet cevap

Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, yerel seçimler öncesinde bu hafta oynanan futbol maçlarına gideceğini arkadaşlarıyla paylaştığını belirterek, "Galatasaray bu şehrin takımı değil mi? Fenerbahçe bu şehrin takımı değil mi? Beşiktaş bu şehrin takımı değil mi? Bu akşam, Fenerbahçe-Galatasaray maçına gideceğim. Neymiş, maçta 'mazbata' diye bağırırlarsa toplum şöyle olurmuş, böyle olurmuş. Hiçbir şey olmaz. Bizim milletimiz bir arada durmayı, kucaklaşmayı becerir." dedi.

Ekrem İmamoğlu, Esenyurt Belediye Başkanı seçilen Kemal Deniz Bozkurt'u tebrik ziyaretinin ardından Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti.

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak