Tarih : 14.05.2018 - 19:30

Muharrem İnce Konya’da halka hitap etti

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Konya'da halka seslendi. İnce, Batı'ya karşı dik durabilmek için ilk önce 80 milyonun biraraya gelmesi gerektiğini belirterek, "Sloganımız 3B... Barışacağız, büyüyeceğiz, bölüşeceğiz. Her aileye ev, her eve iş... Ak Parti'ye oy veren kardeşlerimize sesleniyorum. Tam 12 sene çocuklarımızın sorularını çalmışlar. Hazineden paranızı, çocuklarınızın sorusunu, sandıkta da oyunuzu çaldırmayacağım" dedi.

Muharrem İnce Konya’da halka hitap etti

Muharrem İnce’nin konuşmasından satırbaşları şöyle;

“İsrail’in Kudüs’e yönelik saldırılarına değinen İnce, “Ortadoğu’da kötü şeyler oluyor. ABD ve İsrail kalıcı bir saldırı gerçekleştiriyor. Onları buradan kınıyoruz.Ben Cumhurbaşkanı olduğumda size söz veriyorum, Gazze’ye gideceğim”

 

“Bu milletin toprağını, suyunu, şeker fabrikalarını elinden almışlar. Eyy diyor cehape köprü yaptın mı? Ben sana sorayım sen hiç şeker fabrikası yaptın mı? Sen bu fakir milletin yaptıklarını 15 sene de sattın sen.”

“1 milyar dolarlık buğday alıyor. O parayı oraya, Suriyelilere vereceğine çiftçiye versene. Çocuklarımız GDO’lu yiyecekler yemeyecek. Yaşı ellinin üzerinde olanlar bilir. O domateslerin, salatalıkların kokusunu özlediniz değil mi? Bakın bir köylü çocuğu olarak, çobanlık yapmış birisi olarak size söz veriyorum bu millet hak ettiği yere gelecek söz veriyorum size.”

“Bana soruyorlar; Erdoğan’ı yargılayacak mısın? Hayır. İlk önce adil yargı sağlayacağız. O yargı gerekirse beni, gerekirse Erdoğan’ı yargılayacak.”

 

"Buğday fiyatı yüzde 11, mazot fiyatı yüzde 20 artmış. Ekonomi iyi gidiyor diyor. Enflasyon yüzde 10’unun üzerinde, işssizlik yüzde 20’nin üzerinde, 50 milyar dolarlık cari açık… Böyle giderse bu ülke bir kalp krizi geçirecek. Ben diyor bir manifesto hazırladım. Manifesto ne demektir şunları şunları yapacağım. 16 senedir aklın neredeydi? Kendisi düşünseydi zaten 16 senede yapardı.”

 

“3 Kasım 2002’de milletvekili oldum. Aralıksız bugüne kadar hiç ara vermeden seçilen 7 kişi var. O 7 kişiden biri benim. Erdoğan benden 5 ay sonra milletvekili oldu. Askere gitsek ben çavuş o onbaşı olurdu. Bir günlük milletvekiliyken Başbakan oldu. Eee o zaman sen bir günlük vekil Başbakan oluyor da 16 senelik vekil niye Cumhurbaşkanı olmasın.”

 
 

Burada şehit olana ayrı para burada şehit olana ayrı para verilir mi? Ayıptır günahtır. Bunu düzelteceğiz. Bütün şehit ve gaziler aynı parayı alacak. En haettikleri parayı alacaklar. Bana gariban Cumhurbaşkanı adayı dedi. E 16 senedir aynı parayı aldık da ben gariban kaldım da o nasıl bu hale geldi. Aslında ben çok zenginim. Bir Edirne’de miting yaptım oradan Hakkari’ye gitti. Meydanda Türk bayrakları vardı. İzmir Marşı çalıyordu. Oradan Rize’ye memleketin dört bir köşesi. Benim kızkardeşim 12 yaşından beri başörtüsü takıyor. İnsan kardeşinin başörtüsünü çıkarır mı? Bu ülkede isteyen istediği gibi giyinecek. Bunlar yalancıdır.” (İnce Başkan… İnce Başkan sloganları atıldı)

 

“Batı’ya karşı dik durabilmek için önce 80 milyonun biraraya gelmesi lazım. 3B… Barışacağız, büyüyeceğiz, bölüşeceğiz… Her aileye ev, her eve iş… Avrupa’nın en bereketli toprakları, akarsuları, ovaları bizde. Sadece kötü yönetiliyoruz. En değerli varlığımız çocuklarımız. Ak Parti’ye oy verenler kardeşlerimize sesleniyorum. Tam 12 sene çocuklarımızın sorularını çalmışlar. Hazineden paranızı, çocuklarınızın sorusunu, sandıkta da oyunuzu çaldırmayacağım.”

 

“24 Haziran günü Muharrem İnce Yalova’da oyunu kullanacak. Sonra atlayacağım arabama Ankara’ya gideceğim. O YSK üyelerini uyarıyorum akıllı olun oyuna gelmeyin. Cübbeli avukatlarla YSK’ya gideceğim. Abidik gubidiklik yaparsanız, Fotoğraflarınızı sokaklara asarım. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı olduğumda ilk işim otizmli çocuklar. 350 bin otizmli çocukdan 21 bini eğitim alıyor. Bunu hemen hemen hemen çözeceğim.”

 

Bir liseli kız öğrenciyi sahneye çıkartan Muharrem İnce, “Seninle beraber yöneteceğiz bu ülkeyi” dedi.“Cumhurbaşkanı olarak Yargıtay’ın salonuna girdiğimde o yüksek yargıçlar ayağa kalkmayacak.”

 
 
  • przegladtowarow 24.06.2018 22:24

    Lek jest specjalnie opracowaną kompozycją opartą na składnikach w 100% naturalnego pochodzenia i ma na celu wyeliminowanie przyczyn nadciśnienia. Bezpieczeństwo i skuteczność stosowania kapsułek z nadciśnienia tętniczego Recardio potwierdzają liczne badania kliniczne i potwierdzają je rzeczywiste recenzje wypróbowanych i przetestowanych klientów. http://przegladtowarow.com/recardio-w-polsce.html Ten naturalny suplement żywnościowy pomyślnie przeszedł badania kliniczne i potwierdził jego użyteczne właściwości. W oparciu o wyniki badań skuteczność stosowania tych tabletek wyniosła ponad 95%. Dzisiaj jest polecany przez wielu kardiologów i użytkowników. Po pierwszych przyjęciach leku ReCardio cena za niskie, odczujesz zauważalną poprawę.

  • vozbujdenie 16.05.2018 07:35

    Alkkrer • 30 kwietnia 2017 06:56. Kupiłem 3 opakowania. Jestem w połowie drogi używania i prawdę mówiąc, nie bardzo to idzie. Nie robiłem dokładnych pomiarów. Wizualnie jakby średnica większa, na długość być może 1 cm. Może to wiek, bo przed pięćdziesiątką. Pochwal się rezultatami za jakiś czas i napisz na ile wystarcza jedna tubka, ile trzeba wydać by były jakieś pozytywne efekty albo by przekonać się że to pic na wodę. Wszędzie jest podawane że zakupu można dokonać na stronie producenta, tyko co to za producent, pod jakim adresem i jaki jest do niego nr. telefonu to nikt tego nie wie dlatego skłaniam się do opinii że to ściema. http://vozbujdenie.com/krem-maxisize-w-polsce-najlepsze-recenzje-i-wyniki-jak-stosowac-i-jak-zamawiac.html Titan Gel można stosować w dwojaki sposób. Przede wszystkim tuż przed stosunkiem , jako swoisty kop dla odpowiedniej erekcji. Żel, według zapewnień, można wsmarować nawet na 30 sekund przed stosunkiem, a im wcześniej zostanie to zrobione tym lepsze będą efekty. Długotrwałe, regularne stosowanie żelu ma zapewnić trwałość efektów poprawy libido i erekcji, a przy tym oczywiście wspierać powiększanie penisa, o czym wspominaliśmy już wcześniej. Przy okazji ważna kwestia związana ze skutkami ubocznymi. Produktów takich jaki Titan Gel, a więc naturalnych, nie ma co się obawiać, ale z drugiej strony mogą być one sprawcami nieciekawych uczuleń.

Yorum Ekle

Ad soyad

Ceynak