Tarih : 06.10.2018 - 20:10

Ömer Çelik: Yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan çok önemli açıklamalar yapacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nı takip eden basın mensuplarına ziyarette bulundu. Çelik, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ömer Çelik: Yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan çok önemli açıklamalar yapacak

 İşte Ömer Çelik'in açıklamaları:

"Bu oturuma Cumhurbaşkanımız bizzat başkanlık etmiştir. Terörle mücadele konusundaki hassasiyetlerimiz, şimdiye kadar yaptıklarımız, terör örgütlerinin yeni metotları, şehirlerdeki yapılanmaları konusundaki hassasiyetlerin bir kere daha altı çizildi."

"Cumhurbaşkanımız çok önemli açıklamalar yapacak"

"Yarın Maliye Bakanımız yeni ekonomi planı konusunda bilgilendirmeler yapacak. Yarın Cumhurbaşkanımız da konuşacak. Basına açık olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız çok önemli açıklamalar yapacak."

Kayıp Suudi gazeteci

"Bir gazetecinin bu şekilde kaybolması Türkiye Cumhuriyeti gibi emin bir devletin hassasiyetle üzerinde duracağı bir şeydir. Kayıp gazetecinin durumunun, akıbetinin ne olduğu, onun sorumlusunun kim olduğu ortaya çıkarılacaktır."

 
 
 
Ses Kapa
/
Yüklendi: 0%
Yükleniyor: 0%

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yabancı danışmanlık şirketlerine ilişkin sözleri

"Kendisinin genel hassasiyeti Türkiye'de yapılabiliyorsa özellikle proje, siyaset, metot geliştirme konusunda kendi firmalarımızla bunun yapılmasının daha doğru olacağı yönündedir. Dolayısıyla açık ve nettir. Spekülasyona açık bir nokta değil o danışmanlığın sona erdirilmesi, bundan sonra da kurumların bu hassasiyeti gözeterek ilerlemesi konusunda talimatları olmuştur."

"Hediye edilmeyecek tek şey milli iradedir"

"Hediye edilmeyecek tek şey 'milli irade'dir. Sayın Kılıçdaroğlu tuttu, 'milli irade'yi hediye etti, ittifak çerçevesinde bir partiye milletvekillerini gönderdi. Daha sonra hediyesini geri aldı."

Erdoğan-Bahçeli görüşmesi

"Bu kamptan sonra bir Macaristan seyahati olacak. Ondan sonra da bir araya gelmeleri mümkündür."

 

    Yorum Ekle

    Ad soyad

    Ceynak